موشن گرافیک
در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • نویسنده
    سمانه عرب سرخی
    مشارکت کننده

با عرض سلام  نرم افزارمن افترافکت2018 ولی بعضی آموزش که می گیریم برای  ورژن های بالاتر نشان نمی دهد راهی نیست بدون اینکه نرم افزارم ارتقا بدهم بتوانم از لایه این کارها استفاده کنم.چون موقع دانلود نمیگه از چه ورژنی است.باتشکر

در بعضی موارد فایل پروژه با نسخه بالا مثلا 16 توی افترافکت 15 باز نمیشه اما فایل پروژه افترافکت 17 توی افترافکت 16 باز میشه

مهدی ملکیمهدی ملکی
    مشارکت کننده

سلام
    سوالی داشتم خدمتتون
    من افتر افکت رو وقتی run میکنم ابتدا یه ارور نشون میده که مینویسه unsupported video driver
    وقتی هم میرم داخل برنامه و ویدیو رو پلی میکنم یهو سرعت کند میشه و صدای ویدیو ضخیم میشه انگار اسلو موشن میشه
    چکار باید بکنم؟
    میشه راهنمایی کنید؟
    تمامی درایور ها رو هم آپدیت کردم به روزه

مهدی ملکی گفته است: سلام سوالی داشتم خدمتتون من افتر افکت رو وقتی run میکنم ابتدا یه ارور نشون میده که مینویسه unsupported video driver وقتی هم میرم داخل برنامه و ویدیو رو پلی میکنم یهو سرعت کند میشه و صدای ویدیو ضخیم میشه انگار اسلو موشن میشه چکار باید بکنم؟ میشه راهنمایی کنید؟ تمامی درایور ها رو هم آپدیت کردم به روزه

قبلا هم این مشکل پیش اومده یا تازه نسخه 2020 رو نصب کردید و به این مشکل برخوردید؟

این خطا مربوط به گرافیک روی CPU هست

میتونید این آموزش افزایش سرعت افترافکت و رندر رو ببینید

مهدی ملکیمهدی ملکی
    مشارکت کننده

یچیزی هم بگم خدمتتون من وقتی از دستور dxdiag کارت گرافیکمو میخواستم ببینم چیه دیدم دو تا قسمت display هست انگار گرافیکم دو تاس
    هم اینتل 4600 و هم amd radeon hd 8950

اپدیت هم کردم

من لبتاپ رو تازه خریدم و تازه نصب کردم نسخه 2020 رو

بله یکی مربوط به cpu هست و یکی مربوط به کارت گرافیک اصلی

این پست رو ببینید

حل مشکل display acceleration disabled

در حال نمایش 6 نوشته (از کل 6)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.