موشن گرافیک
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    شعبان علی نوریشعبان علی نوری
    مشارکت کننده

سلام.

من در بخش دوم شبکه سه قسمت نول را کار کرده نتوانیستم. در افترافیک 2018 کار نکرد بعد شما گفتید که در افترافیک 2019 و 2020 کار میکند. ولی این دو هم کار نکرد. میشه که یک رویش غیر از Null برای زیز  نویس متحریک ( زیر نویس خبر های شبکه سه ) کمکم کنید استاد محترم.

سلام شعبان جان دقیقا توی کدوم آموزش مشکل داری؟

شعبان علی نوریشعبان علی نوری
    مشارکت کننده

پیام انصاری زاده گفته است: سلام شعبان جان دقیقا توی کدوم آموزش مشکل داری؟

در بخش قسمت دوم کار روز نویس شبکه سه کا متن درحال حرکت میباشد یعنی این (
    <h1 class=”title style-scope ytd-video-primary-info-renderer”>Tutorial After Effects Lower Third Tv 3 آموزش افترافکت موشن زیرنویس شبکه سه 2 ) و در این ویدئو درآخر قسمت NULL را که کار میکنید بعد موشن زیرنوس فعال میشود. همین Null را کار کرده نتوانیتم.</h1>
    در مسینجر که برای شما پیام گذاشتم و تصویر همان قسمت را هم برای تون روان کردم.

میتوانید که در مسنجر که باشما پیام ماندم یکبار ببنید.

شعبان علی نوری گفته است:

پیام انصاری زاده گفته است: سلام شعبان جان دقیقا توی کدوم آموزش مشکل داری؟

در بخش قسمت دوم کار روز نویس شبکه سه کا متن درحال حرکت میباشد یعنی این ( <h1 class=”title style-scope ytd-video-primary-info-renderer”>Tutorial After Effects Lower Third Tv 3 آموزش افترافکت موشن زیرنویس شبکه سه 2 ) و در این ویدئو درآخر قسمت NULL را که کار میکنید بعد موشن زیرنوس فعال میشود. همین Null را کار کرده نتوانیتم.</h1> در مسینجر که برای شما پیام گذاشتم و تصویر همان قسمت را هم برای تون روان کردم. میتوانید که در مسنجر که باشما پیام ماندم یکبار ببنید.

غکس ها رو دیدم واضح نبود با برنامه snipping tool توی ویندوز میتونی از صفحه عکس بگیری و اینجا اپلود کنی یا با استفاده از دکمه print screen روی کیبورد از صفحه عکس بگیر و توی برنامه paint پیست کن و اینجا آپلود کن

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.