موشن گرافیک
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    سارا مدققسارا مدقق
    مشارکت کننده

من چندبار این پلاگین رو نصب کردم و هربار هم با راه های مختلف کرک کردن جلو رفتم ولی هر بار اون ضربدر قرمزش اومد حتی خود ادوب رو پاک کردم و دوباره ریختم ولی درست نشد. مشکل چیه؟ ممکنه بخاطر شناسایی شدن باشه؟

سلام نرم افزار و پلاگین رو با نرم افزارهای جانبی مثل Revo Uninstaller Pro حذف کن تا تمامی فایل های مرتبط و رجیستری ها هم حذف بشن
    همیشه سعی کن اگر از نرم افزار های کرک شده استفاده میکنی دسترسی اونها رو به اینترنت قطع کن و در حین نصب اینترنت رو خاموش کن ،برای جلوگیری از دسترسی نرم افزار به اینترنت از فایروال ویندوز یا آنتی ویروس استفاده کن

در ضمن بعضی از فایل ها مربوط به لایسنس ها در قسمت هایی کپی میشه که با حذف نرم افزار ها هم حذف نمیشن بهتره به پوشه ی ProgramData در درایو ویندوز که معمولا درایو C هست هم سر بزنی این پوشه بصورت پیشفرض مخفی هست

دستورات مربوط به کرک پلاگین از سایت های دانلود رو با  دقت اجرا کن

سارا مدققسارا مدقق
    مشارکت کننده

پیام انصاری زاده گفته است:

سلام نرم افزار و پلاگین رو با نرم افزارهای جانبی مثل Revo Uninstaller Pro حذف کن تا تمامی فایل های مرتبط و رجیستری ها هم حذف بشن همیشه سعی کن اگر از نرم افزار های کرک شده استفاده میکنی دسترسی اونها رو به اینترنت قطع کن و در حین نصب اینترنت رو خاموش کن ،برای جلوگیری از دسترسی نرم افزار به اینترنت از فایروال ویندوز یا آنتی ویروس استفاده کن در ضمن بعضی از فایل ها مربوط به لایسنس ها در قسمت هایی کپی میشه که با حذف نرم افزار ها هم حذف نمیشن بهتره به پوشه ی ProgramData در درایو ویندوز که معمولا درایو C هست هم سر بزنی این پوشه بصورت پیشفرض مخفی هست دستورات مربوط به کرک پلاگین از سایت های دانلود رو با دقت اجرا کن
    سلام..ممنون این کار هارو کردم ولی متاسفانه باز اون ضربدرش اومد و حتی گویا خود ادوبی هم کرک نشده با اینکه تمام درستور عمل کرک کردنشو انجام میدم..نمیدونم مشکل واقعا از کجاست شما مشکل دیگه ای فکر نمیکنین داشته باشه؟ من حتی با Revo Uninstaller Pro هرچی مربوط به ادوب افتر افکت و پلاگین بود پاک کردم..ولی باز هم به این مشکل خوردم..

در مواردی ممکن هست برای حذف فایل هایی که اطلاعات لایسنس درونشون قرار داره نیاز پیدا کنید که ویندوز رو مجددا نصب کنید
    اگر این براتون مقدور هست امتحانش کنید و حتما برای نصب مجدد نرم افزار و پلاگین نکات مربوط به نحوه کرک کردن رو به دقت دنبال کنید
    یک نسخه از این پلاگین هست در صورتی که روی سیستمتون از آنتی ویروس استفاده میکنید تستش کنید
    لینک پلاگین

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.