موشن گرافیک

صفحه اصلی انجمن ها افترافکت – After Effects سوالات و مشکلات کارنکردن اپلای انیمیشن پریست

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    سمانه عرب سرخی
    مشارکت کننده

سلام وقت بخیر باتوجه به آموزش درافترافکت درقسمت ابزارها که بالای صفحه افترافکت (( منوی انیمیشن : اپلای انیمیشن پریست راکه بازمیکنم پنجره ی که مربوط به آن بازمیشه ولی زمانی که روی تکس پریست اعمال می کنم هیچ اتفاقی نمیفتدوتغییر ی ایجادنمیشه*** عکسش می فرستم خدمتتان که ببینید. منظورم چی هست باتشکر

سلام دقیقا متوجه منظورتون شدم

یا پریست مورد نظر پریست متن نیست یا نسخه افترافکت شما با پریست هماهنگ نیست یا اینکه پریست خرابه

سمانه عرب سرخی
    مشارکت کننده

پیام انصاری زاده گفته است: سلام دقیقا متوجه منظورتون شدم یا پریست مورد نظر پریست متن نیست یا نسخه افترافکت شما با پریست هماهنگ نیست یا اینکه پریست خرابه

سلام وقت بخیر این پریست افترافکت 2018 همان مسیری که شما پریست متن بازمی کنید درآموزش ولی اعمال نمیشه؟؟

سمانه عرب سرخی گفته است:

پیام انصاری زاده گفته است: سلام دقیقا متوجه منظورتون شدم یا پریست مورد نظر پریست متن نیست یا نسخه افترافکت شما با پریست هماهنگ نیست یا اینکه پریست خرابه

سلام وقت بخیر این پریست افترافکت 2018 همان مسیری که شما پریست متن بازمی کنید درآموزش ولی اعمال نمیشه؟؟

روی نسخه ی 2019 یا 2020 تست کنید

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.